Українці здобули на Паралімпіаді ще 14 медалей

Українські спортсмени здобули ще 14 медалей на літніх Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро у Бразилії.

«Неймовірний за результатом та енергетикою день – дев’ятий день виступу українських паралімпійців у Ріо – 106 високих нагород, серед яких 38 золотих, 33 срібних та 35 бронзових медалей! Сьогодні наші паралімпійці вибороли 3 золоті, 6 срібних та 5 бронзових нагород – 14 медалей», – йдеться в повідомленні Національного комітет спорту людей з особливими потребами України, опублікованому 17 вересня.

За результатами командних змагань і настільного тенісу золоту медаль отримали Віктор Дідух, Максим Ніколенко та Михайло Попов. Чемпіоном стала українська збірна з футболу серед спортсменів із наслідками дитячого церебрального паралічу, вигравши в команди Ірану. Золоту нагороду у плаванні вільним стилем отримала Анна Стеценко.

Українські паралімпійці, як і раніше, займають третю позицію в неофіційному медальному заліку, побивши всі попередні рекорди виступу на Паралімпійських іграх.

Українська збірна з футболу зі здобутими золотими медалями. Ріо-де-Жанейро, 16 вересня 2016 року