Футбол: «Шахтар» ще не став чемпіоном

Вже другий тур українського футбольного чемпіонату поспіль у Донецьку чекають на формальне оголошення про чемпіонство. «Шахтар» на солідну відстань відірвався від переслідувачів, але другий у турнірній таблиці харківський «Металіст» все ще зберігає теоретичні шанси наздогнати донеччан.

У 25-му турі харків’яни вдома здолали опір одеського «Чорноморця» (3:1), натомість у Дніпропетровську чинний чемпіон задовольнився нічиєю: «Дніпро» забив першим (на 13-й хвилині відзначився Матеус), «Шахтар» зрівняв рахунок по перерві (з пенальті влучно пробив Срна).

За п’ять ігор до фінішу чемпіонату у донеччан стало 70 очок. У боротьбі за срібні нагороди претендентів, вочевидь, залишилося двоє – «Металіст» має 55 балів, «Динамо» – 53. «Дніпро», попри результат, який будь-яка інша команда вважала б успішним, ще відчутніше відстав від конкурентів – 49 очок.

До фінішу української прем’єр-ліги на футбольних уболівальників чекає ще кілька матчів лідерів – уже цього тижня в суботу зіграють «Динамо» і «Дніпро», у неділю «Шахтар» прийме «Металіст». У 27-му турі зустрінуться «Металіст» і «Динамо», в 29-му – «Металіст» і «Дніпро». Саме в цих поєдинках команди з’ясують, хто представлятиме Україну у кваліфікації Ліги чемпіонів.