Футбол: Тимощук пропускає гру Україна – Камерун з поважних причин

Півзахисник збірної України Анатолій Тимощук не зіграє сьогодні в контрольному матчі проти команди Камеруну і з’явиться в розташуванні «синьо-жовтих» лише в понеділок.

Причиною пропуску зустрічі в Києві стала участь Тимощука в поєдинку мюнхенської «Баварії» у фіналі Кубка Німеччини. Чинні чемпіони континенту слідом за виграшем у бундеслізі і Лізі чемпіонів здобули третій трофей.

У суботу мюнхенці переграли «Штутґарт» з рахунком 3:2. Український хавбек з’явився в цій зустрічі на заміну на 83-й хвилині, коли знову з’явилася інтрига. Протягом першої години гри «Баварія» забила тричі, але вже на 80-й хвилині суперники до мінімуму скоротили відставання. Тимощук допоміг партнерам втримати перевагу.

Для українця, який у міжсезоння залишає мюнхенський клуб і повертається до російського «Зеніта» з Санкт-Петербурга, це вже друга перемога в Кубку Німеччини. З «Баварією» Тимощук також двічі став чемпіоном Німеччини, виграв Суперкубок країни і тиждень тому здобув головний трофей європейського футболу – Кубок чемпіонів.