Доступність посилання

ТОП новини

Українські військові спортсмени здобули низку нагород

Українські військові спортсмени здобули останніми днями низку нагород у міжнародних змаганнях різних рівнів, повідомило в вівторок управління преси й інформації Міністерства оборони.

Зокрема, старший лейтенант Василь Пашкевич виборов звання найкращого важкоатлета Європи у дивізіоні «Мilitary» і став срібним призером у відкритій категорії «Open» на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу за версією WPA, що відбувся в Іллічівську на Одещині наприкінці минулого тижня. У ваговій категорії до 75 кілограмів Василь Пашкевич набрав 527,5 кілограма у жимі штанги лежачи, присіданні з вагою та становій тязі. За чемпіонство у важкоатлетичному триборстві військовий спортсмен отримав звання «Майстер спорту України».

Крім того, на міжнародних змаганнях FBK-Games у Генґело в Нідерландах працівник Збройних сил України легкоатлетка Марія Ремень виборола минулої суботи золоту медаль на дистанції 200 метрів (22.70 секунд).

В Італії, на міжнародних змаганнях Memorial Primo Nebiolo в Турині, другий час на дистанції 100 метрів продемонструвала того ж дня представниця Центрального спортивного клубу Збройних сил і працівник Збройних сил Олеся Повх (11.40 секунд).

А в метанні молота на цих же змаганнях срібну нагороду (65,64 метрів) здобула працівник Збройних сил Ірина Новожилова, яка також представляє ЦСК Збройних сил України.