Українська легкоатлетка Мельниченко виграла золото на чемпіонаті світу

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в Москві завершилися змагання в семиборстві у жінок, де золоту медаль виграла українка Ганна Мельниченко.

Як повідомляє офіційний сайт змагань, в останньому виді програми – бігу на 800 метрів – українка фінішувала в своєму забігу на 6-му місці. Перед останнім видом програми українка мала перевагу над найближчою суперницею в 68 балів, і цього їй вистачило для того, щоб зберегти за собою лідируючу позицію.

Друге місце посіла спортсменка з Канади, третє – з Нідерландів.

Відзначимо також, що медаль Мельниченко стала своєрідною сенсацією, оскільки раніше вона завоювала у своїй кар`єрі лише бронзу юніорського чемпіонату Європи. А в змаганнях серед дорослих нагород не вигравала взагалі.

Для збірної України ця нагорода стала першою на турнірі в столиці Росії. Чемпіонат світу з легкої атлетики в Москві проходить з 10 по 18 серпня.