Доступність посилання

ТОП новини

Блохін вибачився перед уболівальниками за програш «Динамо»

«Динамо» в Києві програло бельгійському «Генку» у матчі Ліги Європи. Результат – 0:1, на 62-й хвилині гол забив Жульєн Горʼю.

Головний тренер київського «Динамо» Олег Блохін після матчу наголосив, що «команді немає чим дорікнути», і вибачився перед вболівальниками за відсутність результату.

«Наявна колосальна нервозність. Чому? Команда не виграє. Створюючи стільки моментів, треба забивати. На початку другого тайму ми пропустили контратаку. У «Генка» були можливості грати активніше правим флангом», – зазначив тренер.

Олег Блохін наголосив, що нині психологічний тиск переживають і гравці, і тренерський штаб. «Несолодко зараз і президенту, який купив стільки футболістів, а команда все одно не грає», – заявив тренер і додав, що вже міркує над тактикою, яку варто було б застосувати у матчі зі львівськими «Карпатами», запланованому на 22 вересня.