Доступність посилання

ТОП новини

Українка Зевіна виграла золото й бронзу в перший день етапу Кубка світу з плавання

Українська плавчиня Дарина Зевіна завоювала дві медалі – золото й бронзу – у перший день четвертого етапу Кубку світу FINA з плавання на короткій воді в Дубаях (ОАЕ).

Про це повідомили у Федерації плавання України. Зевіна фінішувала першою на 200 метрів на спині. Вона випередила майже на 4 секунди олімпійську призерку австралійку Емілі Сібом, яка фінішувала другою. Третьою фінішувала рекордсменка світу угорка Катінка Хоссу.

Також сьогодні Зевіна виборола бронзу на дистанції у 50 метрів на спині. Такий же результат на цій дистанції показала і Катінка Хоссу. Золото здобула чемпіонка Європи полька Олександра Урбанчук, срібло – Емілі Сібом.
На четвертому етапі Кубку світу FINA з плавання на короткій воді Україну представляють Дарина Зевіна та Ганна Дзеркаль.