Український плавець із Криму переміг на чемпіонаті Європи

Андрій Говоров

Український плавець, 24-річний кримчанин Андрій Говоров, став чемпіоном Європи з водних видів спорту в Лондоні. Про це увечері 17 травня повідомила прес-служба Національного Олімпійського комітету України.

Як повідомляється, в плаванні на 50 метрів батерфляєм Андрій Говоров показав найкращий результат – 22,92 секунд.

«Андрій Говоров – чемпіон Європи з водних видів спорту! У плаванні на 50 метрів батерфляєм українець показав найкращий результат – 22,92! Браво!» – зазначили в прес-службі українського спортивного відомства.

Напередодні в НОК повідомили, що Андрій Говоров вийшов у фінал з плавання на 50 метрів батерфляєм на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який проходив у Лондоні.

Андрій Говоров народився в 1992 році в Севастополі, майстер спорту міжнародного класу України, дворазовий чемпіон Перших юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі, багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів світу та Європи серед юніорів, багаторазовий призер чемпіонатів Європи, дворазовий рекордсмен Європи серед юніорів на дистанції 50 м батерфляєм, шестиразовий рекордсмен України на дистанціях 50 м і 100 м вільним стилем та 50 м батерфляєм у коротких басейнах.

Має орден «За заслуги» III ступеня. За свою швидкість отримав за кордоном прізвисько «Українська ракета».