У Кримському марафоні брали участь спортсмени з «ДНР» і Німеччини – ЗМІ

Спортсмени з угруповання «ДНР», визнаного в Україні терористичним, з ФРН, а також – сусідньої Росії стали призерами ХХХІ Кримського осіннього марафону, який пройшов у Сімферополі 8 жовтня, повідомляє «Крыминформ».

Більшість призерів були кримчани, проте в бігу на 10 кілометрів перше місце посів Дірк Альбрех з Німеччини, а в класичному марафоні одним із переможців став Андрій Лесечко з «ДНР», йдеться в повідомленні.

Як повідомила прес-служба підконтрольної Росії Кримської республіканської федерації легкої атлетики, бігуни змагалися на дистанціях 10 і 20 кілометрів, а також 42 кілометри 195 метрів. Маршрут пробігу пролягав по вулиці Київська, потім по «московській» трасі з одним поворотом і загальним фінішем на місці старту.

Всі призери були нагороджені грамотами та медалями.

У МЗС України раніше повідомляли, що поїздки зарубіжних делегацій до Криму не мають статусу офіційних. Українське зовнішньополітичне відомство опублікувало 25 липня звернення, в якому застерегло іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок до Криму.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію та анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».