«ТСК-Таврія» обіграла футбольний клуб із Камеруну

Сімферополь, стадіон Локомотив, архівне фото

Футбольний клуб «ТСК-Таврія» 11 лютого на домашньому полі обіграв команду з Камеруну Yaounde II Academy з рахунком 3:1. Про це повідомляє прес-служба Кримського футбольного союзу.

За інформацією КФС, сімферопольська команда забила два м'ячі у ворота камерунців в перші 10 хвилин матчу. На 10-й хвилині відзначився Олег Гуменюк, а на 11-й – Андрій Гайдаш.

Після цього в першому таймі камерунської команді вдалося скоротити розрив – «ТСК-Таврія» пропустила гол на 33 хвилині. На 66-й хвилині третій гол для сімферопольської команди забив Руслан Платон.

Матч між кримським і камерунским клубами відбувся в рамках Відкритого зимового кубка, який відбувається з 8 по 25 лютого. Yaounde II Academy – це перший іноземний клуб, який зіграв у Криму після березня 2014 року.

Українська влада поки ніяк не коментували приїзд камерунських футболістів до Сімферополя.

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії.

За сприяння УЄФА створено Кримський футбольний союз. Штаб-квартира союзу розташовується в Сімферополі. Спеціальним представником УЄФА з Криму став член виконкому Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Франтішек Лаурінець.