Український плавець із Севастополя переміг на етапі Кубка світу

Андрій Говоров, архівне фото

Севастопольський плавець Андрій Говоров завоював золото на етапі Кубка світу з плавання на дистанції 50 метрів батерфляєм, повідомив Національний олімпійський комітет України на своїй сторінці в Twitter.

Плавець подолав дистанцію за 22,87 секунди.

«Молодець! Андрій Говоров – переможець етапу Кубка світу з плавання на дистанції 50 метрів батерфляєм (22,87)! Вітаємо! Подальших перемог у сезоні!», – йдеться в повідомленні.

Говоров підтвердив цю інформацію на своїй сторінці в Instagram.

На змаганнях Sette Colli Trophy в Римі 1 липня Говоров встановив світовий рекорд у запливі на 50 метрів батерфляєм. У фіналі змагань Говоров показав час 22,27 секунди. Це на 16 сотих секунди краще попереднього світового рекорду, який ще 2009 року встановив іспанець Рафаель Муньос.

2016 року Москва пропонувала українському плавцю Андрію Говорову виступати за збірну Росії після того, як він переміг на Всесвітній універсіаді в Казані. Як розповів журналістам президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який товаришує з Говоровим, росіяни тоді пропонували кримчанину один мільйон доларів. Плавець відмовився.