Доступність посилання

ТОП новини

Хто з українців завоював медалі на Олімпіаді в Токіо (фотогалерея)

У Токіо завершилися змагання Ігор ХХХII Олімпіади, які тривали на спортивних аренах із 23 липня по 8 серпня. Україна завоювала місце в ТОП-20 серед 206 країн-учасниць за загальною кількістю завойованих нагород. Наші 153 спортсмени, які вийшли на старт, завоювали 19 олімпійських медалей (1 золоту, 6 срібних і 12 бронзових). Ще 23 українці – зупинилися буквально за крок від п'єдесталу, посівши 4-6 місця у фінальних змаганнях.

У Токіо українці істотно перевершили результат Ріо-де-Жанейро у 2016-му, коли було завойовано 11 олімпійських медалей (2 золоті, 4 срібних і 5 бронзових нагород), попри те, що тоді команду представляло більше атлетів (206).

Згадуємо в фотогалереї всіх, хто завоював нагороди для України в Токіо.

Тепер можна встановити новий додаток Крим.Реалії для смартфонів і планшетів на платформі iOS і Android.