Український плавець із Севастополя завоював «золото» і встановив новий рекорд на етапі Кубка світу

Архівне фото: Андрій Говоров

Український плавець із Севастополя Андрій Говоров завоював золоту медаль на дистанції 50 метрів батерфляєм на другому етапі Кубка світу, що відбувся в столиці Катару – Досі.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет України, Говоров також встановив новий рекорд Кубка світу.

«Вітаємо Андрія Говорова із здобуттям золота на дистанції 50 м батерфляєм на другому етапі Кубка світу в Досі. Переможний час українського плавця склав 22,82 і став новим рекордом Кубка світу.
Молодець, так тримати!» – йдеться в повідомленні.

Також Андрій Говоров опублікував фото з золотою медаллю на своїй сторінці в Instagram.

На змаганнях Sette Colli Trophy в Римі 1 липня Говоров встановив світовий рекорд у запливі на 50 метрів батерфляєм. У фіналі змагань Говоров показав час 22,27 секунди. Це на 16 сотих секунди краще попереднього світового рекорду, який ще 2009 року встановив іспанець Рафаель Муньос.

2016 року Москва пропонувала українському плавцю Андрію Говорову виступати за збірну Росії після того, як він переміг на Всесвітній універсіаді в Казані. Як розповів журналістам президент Федерації футболу України Андрій Павелко, який товаришує з Говоровим, росіяни тоді пропонували кримчанину один мільйон доларів. Плавець відмовився.