Англія перемогла Данію і вийшла у фінал Євро-2020

Англійці виграли з рахунком 2:1

Збірна Англії виграла в півфіналі чемпіонату Європи проти команди Данії – таким чином закінчився матч 7 липня на стадіоні «Вемблі» в Лондоні, інформує Радіо Свобода.

Основний час завершився внічию. На гол Міккеля Дамсґора зі штрафного (30-та хвилина) господарі відповіли на 39-й хвилині атакою, під час якого капітан данців Сімон К’єр відправив м’яч у власні ворота.

Вирішальний гол англійці забили лише в овертаймі. Визначальним став епізод наприкінці першої 15-тихвилинки, коли, на думку багатьох спостерігачів, суддя матчу з Нідерландів Данні Маккеллі призначив сумнівний пенальті у ворота данців.

Нападник англійців Гаррі Кейн 11-метровий не реалізував, але був першим на добиванні. Рахунок 2:1 залишився незмінним до фінального свистка.

Відтак Англія виходить у фінал, де зіграє проти Італії, яка 6 липня вийшла переможницею з матчу проти Іспанії.

Фінальний матч відбудеться 11 липня в Лондоні та розпочнеться о 22:00.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.