Баскетбол: «Дніпро» втретє програв у Кубку Європи FIBA

«Дніпро» програв болгарському «Левськи» в Кубку Європи FIBA

У болгарській Софії завершився матч третього туру Кубку Європи FIBA, де «Дніпро» програло місцевому «Левськи», інформує Радіо Свобода.

Хоча починалося все для українського клубу оптимістично. Підопічні Дениса Журавльова активно почали першу «десятихвилинку» і вирвалися вперед, проте за 50 секунд до кінця чверті «Дніпро» не лише втратив перевагу, але й програв п'ять очок – 23:18.

У другій чверті команди показали рівну гру – 22:22. Лише після великої перерви «Дніпро» нав'язав свій сценарій. Третя «десятихвилинка» була за українським клубом, але втримати такий темп і в наступній чверті підопічні Журавльова не змогли. Тож результат на табло – 85:78 (23:18, 22:22, 17:23, 23:15)

Це третя поразка «Дніпра» в Кубку Європи. Раніше команда Журавльова поступилася «Київ-Баскету» та «Цмокі-Мінську».

«Дніпро» – єдиний клуб групи F, який не має у своєму активі жодної перемоги й посідає останнє місце в турнірній таблиці.

13 листопада відбудеться українське дербі у рамках четвертого туру Кубка Європи FIBA – «Дніпро» вдома прийматиме «Київ-Баскет».