Чемпіонат Криму з футболу: лідер зазнав першої поразки

Ілюстраційне фото

У матчах 14 туру чемпіонату Криму з футболу зафіксовано три перемоги господарів і один виграш гостей. Матчі пройшли 17 листопада, повідомляє прес-служба Кримського футбольного союзу.

«Гвардієць» зі Скворцово завдав першої в турнірі поразки лідиру «ТСК-Таврії» з Сімферополя – 1:0. Гол у складі аутсайдерів на 18 хвилині забив Ігор Мельник.

У центральній зустрічі туру ФК «Севастополь» розгромив «Кримтеплицю» з Молодіжного – 3:0 (Євген Прокопенко, 9, Редван Османов, 14, Дмитро Матвієнко, 60 – з пенальті).

«Океан» у Керчі виявився сильнішим чинного чемпіона, ФК «Євпаторія» – 2:1 (Борис Гогічаїшвілі, 12, Максим Мінєєв, 84 – Длявер Нурідінов, 73).

Бахчисарайський «Кизилташ», який домашні ігри проводить у Новопавлівці Бахчисарайського району, поступився гостям з ялтинського «Інкомспорт» – 0:2 (Іван Фролов, 21, Максим Давидчук, 38 – в свої ворота).

Після 14 турів чемпіонату лідером на зимову перерву йде «ТСК-Таврія» (29 очок). На другому місці – ФК «Севастополь» (24), на третьому – «Океан» (20). На четвертій сходинці – «Інкомспорт» (19), на п'ятій – «Кримтеплиця» (18). Шосту позицію посідає «Кизилташ» (16), сьому – ФК «Євпаторія» (15). Замикає таблицю «Гвардієць» з 13 очками.

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся в сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», в сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», у сезоні-2017/18 – «Євпаторія».