Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров привітав українців і кримських татар з Днем державного прапора України. Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці.
«Кримські татари в рівній мірі трепетно ставляться до державного прапора як до одного з державних символів української держави, так і до кримськотатарського національного прапора, що символізує його єдність, наступність поколінь і багатовікову боротьбу за свою свободу», – йдеться в повідомленні.
Чубаров зазначив, що «віримо і робимо все для того, щоб у звільненому від російських окупантів Криму знову і всюди піднеслися вгору синьо-жовті державні прапори України з тризубом і блакитні кримськотатарські прапори із золотистою тамгою».
В Україні 23 серпня відзначають День державного прапора. Це свято встановив своїм указом у 2004 році президент Леонід Кучма, його наступник на посту Віктор Ющенко в 2009 році заснував церемонію підняття прапора України 23 серпня.
Напередодні свята президент України Володимир Зеленський закликав українців 23 серпня в День державного прапора провести флешмоб: вивісити синьо-жовтий український прапор.
У п'ятницю на Софійській площі в Києві президент України взяв участь у церемонії урочистого підняття державного прапора України.