Київське «Динамо» вилетіло з Ліги Європи

Головний тренер «Динамо» Олексій Михайличенко

У матчі шостого туру групового турніру Ліги Європи київський клуб «Динамо» на останніх хвилинах вирвав нічию у швейцарського «Лугано». Матч завершився з рахунком 1:1, проте «Динамо» не проходить до наступного етапу турніру, інформує Радіо Свобода.

Швейцарці відкрили рахунок на 45 хвилині. Кияни зрівняли його на 94-й, відзначився півзахисник Віктор Циганков.

Для того, щоб продовжити боротьбу в другому за престижністю єврокубку, «Динамо» мало вигравати, краще з різницею в два м'ячі. Така перемога гарантувала команді Олексія Михайличенка друге місце в квартеті В.

До 6-го туру турнірну таблицю очолював данський «Копенгаген», у якого 9 очок після п'яти матчів. 8 очок мав шведський «Мальме», 6 – у «Динамо». Для «Лугано» матч в Києві був останнім в цій єврокубковій кампанії.