У другому турі кваліфікації на чемпіонат Європи 2020 року, в якому збірна України обійшла Люксембург з рахунком 2: 1, зіграв і колишній гравець ФК «Севастополь» Руслан Малиновський. Півзахисник збірної України відбігав усі 90 хвилин матчу.
Після вчорашнього матчу підопічні Андрія Шевченка очолили групу, маючи чотири очки після двох ігор. Другими з трьома очками залишилися люксембуржці (вони також провели два матчі). Третіми після двох ігор з двома очками є португальці. На четвертому місці після одного матчу виявилися серби (одне очко). Останніми залишаються литовці.
Руслан Малиновський – колишній гравець ФК «Севастополь», в даний час виступає за бельгійський «Генк». У січні цього року з'явилася інформація про те, що ним зацікавилася італійська «Рома».