Доступність посилання

ТОП новини

Футбол: «Кримтеплиця» і «ТСК-Таврія» очолили групу «В» зимового Кубка КФС

Футбольні клуби "Кримтеплиця" (Молодіжне) і "ТСК-Таврія" (Сімферополь) здобули перемоги в першому турі змагань у групі "В" відкритого зимового Кубка Кримського футбольного союзу.

Як повідомляє прес-служба футбольного союзу, команди виграли свої матчі 4 лютого.

"Кримтеплиця" розгромила клуб "Євпаторія" (4: 1). У складі сільського колективу голи забили Ленур Ахунов (26 хвилина, пенальті), Ігор Дудов (29) і Володимир Сичов (52). Ще раз у ворота своєї команди влучив євпаторієць Дмитро Голубєв (88). У команді "Євпаторія" голом відзначився Микола Хомич (57).

У свою чергу, "ТСК-Таврія" перемогла севастопольський "Чорноморець" з рахунком 2:0. Голи забивали Ремзі Рамазанов на 64-й хвилині та Олександр Кряжев (74).

У Криму 3 лютого стартував зимовий кубок Кримського футбольного союзу. Участь у турнірі беруть 8 команд (як професійні, так і аматорські), які були розподілені на дві групи.

У групі "А" перебувають: ФК "Севастополь", ПФК "Інкомспорт" (Ялта), ПФК "Кизилташ" (Бахчисарай) і ФК "Авангард-Інкомспорт" (Ялта). У групі "В" зіграють: ФК "ТСК-Таврія" (Сімферополь), ФК "Кримтеплиця" (Молодіжне), ФК "Євпаторія" та ФК "Чорноморець" (Севастополь).

Відкритий зимовий Кубок КФС-2018 виграла «Кримтеплиця» (Молодіжне).