Футбол: Україна вдруге не змогла переграти Казахстан

Перший матч збірної під керівництвом Олександра Петракова вийшов невдалим

Збірна України з футболу вдруге за рік не змогла переграти національну команду Казахстану у відбірному турнірі чемпіонату світу з футболу. Команда Олександра Петракова двічі вела перед, але пропустила на останніх секундах матчу в Астані – 2:2, інформує Радіо Свобода.

Уже на 2-й хвилині Яремчук ударом з-поза меж штрафного майданчика вивів українців уперед. Надалі «синьо-жовті» мали багато нагод для взяття воріт, але забити не змогла.

На 75-й хвилині Валіуллін забив після помилки українців у захисті.

Уже в доданий арбітром час гості спромоглися вийти вперед (відзначився Сікан, який вийшова на заміну), але все той же Валіуллін на 95-й хвилині забив удруге.

Збірна України з чотирма очками після чотирьох ігор залишається другою в групі D, але суперники мають матчі в запасі.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.