«Динамо» в першому матчі Луческу перемогло «Олімпік» з рахунком 1:4

Київське «Динамо» перемогло донецький «Олімпік» із рахунком 1:4 у першому турі чемпіонату України з футболу. Це був перший офіційний матч румуна Мірчі Луческу на посаді головного тренера столичної команди та дебютний матч Української прем’єр-ліги сезону 2020-2021 років, інформує Радіо Свобода.

Гра відбувалася на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського в Києві за порожніх трибун через загрозу COVID-19. Номінальним господарем був «Олімпік».

На початку матчу «Динамо» забило два м’ячі: спочатку відзначився Віталій Буяльський, а потім у свої ворота забив Тарас Завійський. На 23-й хвилині Сергій Політило допоміг «Олімпіку» відіграти один м’яч.

У другому таймі «Динамо» забило ще двічі: дебютним голом за киян відзначився Владислав Супряга, ще один м’яч на рахунку Віктора Циганкова.