«Динамо» зіграло внічию з «Зорею» в чемпіонаті України

Київське «Динамо» на виїзді зіграло внічию 1:1 із луганською «Зорею» в матчі восьмого туру чемпіонату України з футболу.

На 45-й хвилині рахунок відкрив гравець «Зорі» Артем Громов. Динамівцям вдалося відігратися на 67-й хвилині, ударом із-за меж штрафного відзначився Сергій Сидорчук.

Зустріч відбувалася на стадіоні «Славутич» у Запоріжжі, де «Зоря» грає свої домашні матчі.

У попередніх двох турах «Динамо» також не вдавалося здобути перемогу: 25 серпня команда зіграла внічию з одеським «Чорноморцем», а 2 вересня програла львівським «Карпатам».

Зараз «Динамо» посідає третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату України з футболу з 14 очками і грою в запасі. «Зоря» – на четвертому місці з 12 очками.

Раніше київське «Динамо» на своєму полі не змогло обіграти амстердамський «Аякс» в останньому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА й вибуло з Ліги чемпіонів. Динамівці продовжать виступи в груповому етапі Лізі Європи, де зіграють із «Астаною», «Яблонцем» і «Ренном».