У Керчі на позачерговій сесії підконтрольного Росії міської ради затвердили нового заступника голови адміністрації Юлію Атамалян.
Як повідомили в пресслужбі, Атамалян куруватиме соціальні напрямки і економіку.
За словами голови російської адміністрації Керчі Сергія Бороздіна, «за її плечима великий досвід роботи в державних структурах, у відділі розвитку споживчого ринку та координації закупівель Керченської міської ради (2006-2014 роки)».
Відзначається, що з 2016 року Атамалян працювала в МУП МОГОК «Дирекція з регулювання сфери споживчих послуг», де спочатку була юрконсультантом, а пізніше стала заступником директора з фінансово-економічних та загальних питань.