18 серпня сімферопольська «Таврія», яка після анексії Криму переїхала на материкову частину України, обіграла черкаський «Дніпро» в матчі другого етапу Кубка України з футболу.
Матч пройшов на стадіоні «Мар'янівський» у Херсонській області й завершився з рахунком 3:2.
Нагадаємо, що в минулому сезоні «Таврія» у 1/32 фіналу Кубка України поступилася «Кривбасу» з Кривого Рогу з рахунком 1:4
Раніше сімферопольська «Таврія» в четвертому турі Чемпіонату Другої ліги України з футболу обіграла ФК «Вовчанськ».
Футбольний клуб «Таврія»
Футбольний клуб «Таврія» був заснований у 1958 році в Сімферополі. У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном України, обігравши у фінальному матчі у Львові київське «Динамо» (1:0).
До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем'єр-лізі України. У 2014 році клуб припинив своє існування. У 2016 році був відновлений на материковій частині України і включений у Чемпіонат України серед аматорів. 21 червня 2017 року «Таврія» була атестована для участі у другій лізі чемпіонату України. Свої домашні матчі команда проводить у Бериславі Херсонської області.