Суперником луганської «Зорі» у другому кваліфікаційному раунді Ліги Європи стане чорногорський клуб «Будучность», інформує Радіо Свобода.
Клуб із Чорногорії у першому раунді переміг «Нарву Транс» (Естонія) за сумою двох матчів – 2:0, 4:1. Минулого сезону команда стала володарем Кубка Чорногорії та віцечемпіоном команди.
Перший матч луганчани зіграють 25 липня у Подгориці. Матч-відповідь зіграють за тиждень, 1 серпня,
Перший матч пройде 25 липня в Подгориці, час початку матчу – о 21:45 за київським часом. Гра у відповідь відбудеться вже в Україні через тиждень – 1 серпня. Свої домашні матчі команда з окупованого Луганська з 2014 року проводить у Запоріжжі.