Ліга чемпіонів: «Ліверпуль» склав повноваження найкращої команди Європи

Роберто Фірміно (на фото) міг принести перемогу своїй команді, але невдала гра захисту і воротаря завершила новий похід за трофеєм

Чинний володар трофею Ліги чемпіонів, англійський «Ліверпуль», не зможе повторити свій торішній успіх у нинішньому сезоні, повідомляє Радіо Свобода.

Після поразки від мадридського «Атлетико» на виїзді (0:1) команда Юргена Клоппа вдома відновила рівновагу за підсумком двох матчів (на 43-й хвилині відзначився Жоржинью ВІйналдум) і була близькою до того, щоб вирвати перемогу ще в основні 90 хвилин гри. Але гості стадіону «Енфілд» спромоглися втримати нічийний рахунок.

Овертайм розпочався з голу «Ліверпуля» (забив Роберто Фірміно), який виводив господарів до чвертьфіналу, але згодом гості забили тричі. Особливо важливими були голи Маркоса Льоренте, забиті з-поза меж штрафного майданчика на 97-й і105-й хвилинах. На 120-й хвилині Альваро Мората оформив остаточний рахунок гри 3:2 і перемогу «Атлетико» 4:2 за підсумком двох ігор.

У менш драматиччному матчі в Парижі ПСЖ переграв дортмундську «Борусію» 2:0 (після виїзної поразки 1:2).