На набережній Ялти в суботу, 28 грудня провели десятий, ювілейний «Мороз-парад». У ході брали участь співробітники бюджетних організацій і ялтинські мотолюбителі, повідомляє кореспондент Крим.Реалії. По ялтинській набережній організовано пройшли колони людей в костюмах Дідів Морозів.
За інформацією Крим.Реалії, на парад зібралося понад двохсот осіб. В основному це були школярі, місцеві чиновники і працівники підприємств Ялти.
Дітям, що прийшли на свято, приготували торт, який роздавали через забір, щоб не створювати тисняву і черги.
Діди Морози пройшли лавами від центру набережної до головної сцени, де представники російської влади Ялти нагородили їх грамотами і дарунками.
Торік 22 грудня на щорічний «Мороз-парад» приїхали близькі до Кремля представники мотоклубу «Нічні вовки». Тоді на парад вийшли 37 команд – більше 800 осіб із різних міст Криму.