Ще одного постраждалого під час вибуху і стрілянини в Керченському політехнічному коледжі шпиталізували 20 жовтня після того, як він звернувся до лікарів, повідомили у підконтрольному Росії Міністерстві охорони здоров’я анексованого Криму.
У 16-річного хлопця – травми легкого ступеня.
Таким чином, у медустановах Керчі й Сімферополя зараз проходять лікування 23 людини. Раніше повідомлялося про 22-х. Ще 23 людей перевезли після трагедії в коледжі з лікарень анексованого Криму в медустанови Краснодарського краю Росії і Москви.
Вибух і стрілянина в коледжі в Керчі сталися вдень 17 жовтня. За версією Слідчого комітету Росії, напад влаштував студент 4-го курсу, 18-річний Владислав Росляков, який «наклав на себе руки». Підконтрольна Росії влада міста повідомила, що в результаті трагедії загинула 21 людина. Російські слідчі порушили справу за статтею про масове вбивство.
Українська прокуратура кваліфікує напад як терористичний акт.
Паніка і страх. Подробиці вибуху в окупованій Керчі – фоторепортаж
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований