Доступність посилання

ТОП новини

Футбол: у чемпіонаті прем'єр-ліги Криму лідери зіграли внічию

В рамках 4 туру чемпіонату прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу напередодні лідери «Севастополь» і «Євпаторія» зіграли внічию між собою (1:1) на стадіоні в Севастополі, повідомляється на сайті КФС.

Гравець «Севастополя» Олег Солович забив на 79-ій хвилині, гості відповіли голом Арсентія Ануфрієнка на 85-ій хвилині.

Ялтинський «Інкомспорт» обіграв «Океан» (Керч) з рахунком 1:0, на 77-ій хвилині відзначився Олександр Тараповський.

«Кримтеплиця» (Молодіжне) обіграла феодосійський «Фаворит» з рахунком 2:1. На 36-й хвилині перший гол забив гравець «Фаворита» Міртагі Азізов, на 39-й хвилині Олександр Ярковой рахунок зрівняв. На 73-ій хвилині матчу перемогу «Кримтеплиці» приніс нападник Владислав Олексін.

У Новопавлівці «Кизилташ» (Бахчисарай) приймав сімферопольську «ТСК-Таврія». Матч закінчився нічиєю – 1:1. На 12-ій хвилині гол забив Даниїл Наговіцин, гості відповіли голом Арсена Абляметова на 55-й хвилині.

Після матчів четвертого туру турнірна таблиця виглядає наступним чином. Лідирують «Євпаторія» і «Севастополь» (по 10 очок), на третьому місці «ТСК-Таврія» (8 балів), далі «Кримтеплиця» (7), «Кизилташ» (4), «Фаворит-ВД Кафа» (3 ), «Інкомспорт» (3) і замикає таблицю «Океан» (0 очок).

Матчі п'ятого туру чемпіонату Прем'єр-ліги КФС пройдуть 14 вересня. Зіграють: «Євпаторія» – «Фаворит-ВД Кафа», «ТСК-Таврія» – «Севастополь», «Інкомспорт» – «Кизилташ» і «Кримтеплиця» – «Океан».

Наприкінці 2014 року Союз європейських футбольних асоціацій заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії. За сприяння УЄФА в 2015 році був створений Кримський футбольний союз.

Перший чемпіонат Криму відбувся в сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», в сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», в сезоні-2017/18 – «Євпаторія», в сезоні 2018/19 – «Севастополь».

Кримський футбольний союз

Перший чемпіонат Криму відбувся у сезоні-2015/16 і завершився перемогою клубу «ТСК-Таврія», у сезоні 2016/17 чемпіоном став «Севастополь», у сезоні-2017/18 – «Євпаторія».