Колишній політв'язень, український режисер з Криму Олег Сенцов назвав події Євромайдану головними в своєму житті та опублікував фото того періоду зі штабу Автомайдану.
«Сьогодні день, з якого все почалося... Майдан – це головна подія в моєму житті, і я пишаюся тими людьми, яких я там зустрів. Це залишається з тобою назавжди», – написав Сенцов.
У четвер вранці відбувся поминальний молебень по Героях Небесної сотні біля екуменічного храму Архістратига Михаїла та українських новомучеників Української греко-католицької церкви на алеї Героїв Небесної Сотні.
21 листопада Україна відзначає День гідності та свободи – річницю початку Євромайдану. Тоді, в 2013 році, акції протесту в Києві підтримали і кримські активісти, але з різних сторін: одні приходили з українськими прапорами до Ради міністрів у Сімферополі, інші ж збирали теплі речі для «Беркута» і їздили на Антимайданом до Києва.