Доступність посилання

ТОП новини

Ліга чемпіонів: «Шахтар» залишився лідером групи В

Напівмолодіжний склад гірників удруге не осоромився в Лізі чемпіонів

Донецький «Шахтар» залишився одноосібним лідером групи В у футбольній Лізі чемпіонів. Це сталося після того, як у другому матчі другого туру мадридський «Реал» зміг звести до нічиєї поєдинок проти «Боруссії» в Менхенгладбаху, повідомляє Радіо Свобода.

Команда Зінедіна Зідана після першого тайму програвала 0:1, а по перерві пропустила ще раз. Перевага німецького клубу в два м’ячі зберігалася до 87-ї хвилини, коли Карім Бензема скоротив відставання, а на 90-й хвилині Каземіро врятував королівський клуб від поразки – 2:2.

Кількома годинами раніше донеччани в Києві спромоглися не програти іншому фавориту квартету, міланському «Інтеру» ­– 0:0.

Таким чином, після двох турів в активі гірників стало 4 очки, по 2 мають «Боруссія» та «Інтер», 1 – у «Реала».

У наступному турі, 3 листопада, «Шахтар» прийматиме «Боруссію» в Києві на НСК «Олімпійський».