Дніпровський районний суд Києва продовжив на два місяці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому військовому Олексію Бельку, який 18 вересня погрожував підірвати міст Метро в Києві, повідомила прокуратура столиці України.
«Підозрюваний перебуватиме під вартою до 12 січня 2020 року. Його дії кваліфіковані за ч. 2 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, підготовку вибуху, яке спричинило тяжкі наслідки) та ч. 4 ст. 296 (хуліганство із застосуванням вогнепальної зброї) КК України», – йдеться в повідомленні.
У вересні суд арештував Белька також на два місяці з правом застави у 288 тисяч гривень.
Як повідомили у прокуратурі, станом на 13 листопада застава не внесена.
Фоторепортаж: чоловік погрожував вибухом на мосту Метро в Києві. Як це було
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
Посилання для територій, де сайт Крим.Реалії заблокований
18 вересня Національна поліція України повідомила, що невідомий заблокував рух на мосту Метро в Києві, зробив кілька пострілів і погрожував підірвати його і державні установи.
Через кілька годин у результаті спецоперації силовиків колишнього військового затримали на мосту. За даними поліції, ніхто не постраждав.