Відроджений на материковій частині України сімферопольський футбольний клуб «Таврія» виграв у «Нікополя» з однойменного міста в четвертому турі Другої ліги чемпіонату України з футболу.
Матч, що відбувся 16 серпня на домашньому стадіоні сімферопольців у Бериславі, закінчився з рахунком 1:0, повідомив Крим.Реалії віце-президент Федерації футболу Криму Олег Комуняр.
У складі «Таврії» на 87 хвилині єдиний гол у матчі забив захисник Володимир Бижко.
У третьому турі сезону 2019/2020 «Таврія» поступилася на виїзді «Енергії» з Нової Каховки.
Після чотирьох турів в активі «Таврії» три очки. Команда займає сьомий рядок у турнірній таблиці (без урахування всіх зіграних матчів у турі).
Футбольний клуб «Таврія»
Футбольний клуб «Таврія» був заснований у 1958 році в Сімферополі. У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном України, обігравши у фінальному матчі у Львові київське «Динамо» (1:0).
До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем'єр-лізі України. У 2014 році клуб припинив своє існування. У 2016 році був відновлений на материковій частині України і включений у Чемпіонат України серед аматорів. 21 червня 2017 року «Таврія» була атестована для участі у другій лізі чемпіонату України. Свої домашні матчі команда проводить у Бериславі Херсонської області.