Чемпіонат України: кримська «Таврія» поступилася «Кристалу»

Відроджений на материковій частині України сімферопольський футбольний клуб «Таврія» поступився в домашньому матчі херсонському «Кристалу» в дванадцятому турі другої ліги чемпіонату України з футболу.

Матч, відбувся 28 вересня в Бериславі, закінчився з рахунком 1: 2, повідомляє Крим.Реалії.

Рахунок в матчі на 11 хвилині відкрив півзахисник сімферопольців Артем Макарченко. У другому таймі двічі відзначилися гравці з «Кристала»: на 50 хвилині рахунок зрівняв Сталіслав-Нурі Малиш, а на 79 переможний гол забив Андрій Барладим.

В одинадцятому турі другої ліги «Таврія» поступилася «Миколаєву-2».

На даний момент в активі «Таврії» дев'ять очок. Команда посідає восьмий рядок у турнірній таблиці.

Футбольний клуб «Таврія»

Футбольний клуб «Таврія» був заснований у 1958 році в Сімферополі. У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном України, обігравши у фінальному матчі у Львові київське «Динамо» (1:0).

До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем'єр-лізі України. У 2014 році клуб припинив своє існування. У 2016 році був відновлений на материковій частині України і включений у Чемпіонат України серед аматорів. 21 червня 2017 року «Таврія» була атестована для участі у другій лізі чемпіонату України. Свої домашні матчі команда проводить у Бериславі Херсонської області.