Відроджений на материковій Україні сімферопольський футбольний клуб «Таврія» зіграє з одеським клубом «Реал Фарма» в першому попередньому етапі Кубка України сезону 2019/2020.
Про це Крим.Реалії повідомив віцепрезидент Федерації футболу Криму Олег Комуняр.
Базовий день матчу – 20 серпня. «Таврія» проведе цей матч на домашньому стадіоні в Бериславі.
Жереб відбувся 14 серпня в «Будинку футболу» в Києві.
У третьому турі сезону 2019/2020 «Таврія» поступилася на виїзді «Енергії» з Нової Каховки.
Головний тренер «Таврії» Сергій Шевченко 31 липня заявив, що сімферопольців «чекає катастрофа», якщо найближчим часом не знайдеться фінансування.
«Таврія» вийшла з відпустки менш ніж за тиждень до першого офіційного матчу сезону 2019/2020 років Другої ліги чемпіонату України з футболу.
Футбольний клуб «Таврія»
Футбольний клуб «Таврія» був заснований у 1958 році в Сімферополі. У 1992 році «Таврія» стала першим чемпіоном України, обігравши у фінальному матчі у Львові київське «Динамо» (1:0).
До російської анексії Криму «Таврія» грала в Прем'єр-лізі України. У 2014 році клуб припинив своє існування. У 2016 році був відновлений на материковій частині України і включений у Чемпіонат України серед аматорів. 21 червня 2017 року «Таврія» була атестована для участі у другій лізі чемпіонату України. Свої домашні матчі команда проводить у Бериславі Херсонської області.