Кримчанин Усик потрапив в американський рейтинг 10 кращих боксерів світу

Олександр Усик

Два українці потрапили в перелік 10 найкращих боксерів світу за версією Асоціації журналістів Америки, які пишуть про бокс (BWAA).

Очолив список Василь Ломаченко (11-1, 9 КО). Український боксер вже втретє поспіль займає в цьому списку перше місце.

Абсолютний чемпіон світу у ваговій категорії до 90,7 кілограма Олександр Усик (15-0, 11 КО) посідає восьме місце.

У травні український боксер Василь Ломаченко знову став чемпіоном світуз боксу за версією WBA, цього разу в легкій вазі.

До цього він двічі ставав чемпіоном світу у двох попередніх легших категоріях: 2015-го – у другій напівлегкій вазі у своєму 7-му професійному поєдинку, а перед тим, 2014-го, – в напівлегкій вазі вже у 3-му бою на професійному рингу. Крім того, Василь Ломаченко також має дві золоті олімпійські медалі з боксу.

У ніч на 22 липня Олександр Усик переміг у Москві росіянина Мурата Гассієва у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії і став абсолютним чемпіоном світу у ваговій категорії до 90,7 кілограма. Після цього поєдинку він володіє поясами чемпіона світу за версіями WBO, WBC, WBA Super, IBF та паском журналу The Ring, який зазвичай вручають звитяжцеві поєдинку двох найсильніших бійців вагової категорії. Крім того, Усик отримав Кубок Мохаммеда Алі.