У Севастополі 19 травня провели дитячий парад з військовою технікою і ходою «Безсмертний полк». Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, російська влада міста заявила, що дитячий парад присвячений 75-річчю перемоги у Другій світовій війні.
Відкриття ходи провели за правилами військових парадів. Керівник параду-член російської «Юнарміі» стройовим кроком пройшов до сходів, на яких вишикувалося російське керівництво Севастополя, військові і священики.
На військовій техніці проїхали старшокласники в формі армії сусідньої Росії. Першими пройшли школярі та дитсадку у військовій формі.
За ними слідували колони юнармейців, юних моряків, членів реконструкторских клубів, а також активістів з російських патріотичних рухів «Зірниця» та «Рубіж».
Окремою групою пройшов «Безсмертний полк» з портретами ветеранів. На дитячий парад вивели також вихованців дитсадка у військовій і козацькій формі.
В кінці параду пройшли юні спортсмени, вчені, самодіяльні артисти, члени дитячо-юнацьких клубів.
Крім військового параду, на Приморському бульварі влаштували виставку дитячої творчості. Бажаючим пропонували пройтися по канатах, змагатися в надування мильних бульбашок і в'язати морські вузли.
Російська влада півострова відкриває в школах кадетські класи і проводить набір в російський військово-патріотичний рух «Юнармія». Дітей вчать розбирати зброю і стріляти, привчають носити камуфляж і ходити строєм.