В останньому турі відбіркового циклу на Євро-2020 збірна України в гостях вирвала нічию у збірної Сербії на останніх хвилинах. Рахунок – 2: 2.
Після першого тайму зафіксована нічия – 1:1. Гол із пенальті на 9-ій хвилині забив Душан Тадич. Україна відповіла голом Романа Яремчука на 32-ій хвилині. У другому таймі на 56-ій хвилині Олександр Митрович вивів сербів вперед. Однак на 93-ій хвилині, вже в доданий час, Артем Бесєдін зрівняв рахунок.
За вісім турів кваліфікаційного раунду Євро-2020 Україна здобула шість перемог, зігравши два матчі в нічию: перший в серії на виїзді з Португалією (0:0) і нинішній із Сербією.
Нагадаємо, збірна України від 14 жовтня перемогла збірну Португалії в матчі відбіркового циклу на Євро-2020 з рахунком 2:1, достроково оформивши потрапляння до фінальної стадії чемпіонату Європи з першого місця. Останній матч України з Сербією не має турнірного значення для підопічних Андрія Шевченка.
У паралельному матчі в групі Португалія в гостях обіграла Люксембург (2:0). Таким чином португальці посідають друге місце в турнірній таблиці і безпосередньо проходять до фінальної стадії Євро-2020.