У Сімферополі ветеран Другої світової війни Варвара Руда відсвяткувала 100-річний ювілей, повідомляє російська адміністрація міста.
Як повідомляється, ювілярка після війни жила в Ленінграді, де понад 50 років пропрацювала в обласному, потім у республіканському тубдиспансері. 1994 року Руда переїхала до Криму, де в облздороввідділі займалася туберкульозом.
2007 року Варвара Руда отримала звання заслуженого лікаря Автономної Республіки Крим.
«Після виходу на заслужений відпочинок медицину жінка не залишила, ділилася з колегами, студентами-практиками та лікарями-інтернами своїм багатющим досвідом», – йдеться в повідомленні мерії Сімферополя.
12 листопада цього року 100-річний ювілей відзначила жителька Євпаторії Клавдія Бойваленко.
27 листопада Президент Національної академії наук України Борису Патону виповнилося 100 років.