На фестивалі соціальних ініціатив Ucrazyans, що відбувся у Києві минулими вихідними, громадська організація «КримSOS» провела благодійну акцію зі збору коштів для дітей-переселенців із анексованого Росією Криму та Сходу України.
«Відомий кримськотатарський майстер Рустем Скибін надав свої авторські орнаменти, ми зробили листівки, щоб зібрати кошти на приладдя для малювання для дітей-переселенців», – розповіла Крим.Реалії радник із питань розвитку громади «Крим SOS» Світлана Олейникова.
Під час фестивалю в наметі «КримSOS» також пропонували придбати вироби ручної роботи талановитих переселенців.
«Такі заходи дуже важливо проводити, допомогти переселенцям бути впевненим у собі, і дати їм зрозуміти, що вони такі ж українці, як і всі інші, мають право працювати і заробляти своєю працею», – поділилась враженнями з Крим.Реалії вимушена переселенка з Луганської області Ксенія Городнікова, чиї роботи були також представлені на заході.
Фестиваль соціальних інновацій Ucrazyans відбувся з ініціативи видання Platfor.ma за підтримки міжнародної організації Pact.
За останніми даними ООН, кількість внутрішніх переселенців в Україні перевищила 1,2 млн осіб.