Минулими вихідними в Сімферополі представники так званого народного ополчення, більше відомого як «самооборона», разом із поліцією затримали 16-річного хлопця, який прогулювався залізничним вокзалом у футболці з тризубом.
Про це повідомляє сайт «народного ополчення» Криму.
В організації стверджують, що у підлітка при затриманні виявили «екстремістські друковані матеріали».
«Після перевірки документів у хлопця виявили наліпки екстремістського характеру. На них опубліковані заклики про повернення Криму до України», – сказано в повідомленні.
Також стверджують, що хлопець мав при собі матеріали, які популяризують діяльність українського батальйону «Азов».
Згідно з повідомленням, після вилучення знайденого, правоохоронці відпустили підлітка додому.
Підтвердження цієї інформації з інших джерел немає. Ім'я та прізвище підлітка не уточнюють.
Після анексії українського Криму Росією в березні 2014 року, на півострові почали переслідувати проукраїнськи налаштованих активістів, українську символіку прирівнюють до екстремістської. Більше того, кількох активістів у Криму судили за український прапор на акції в пам'ять про українського поета Тараса Шевченка.