Голова Ради муніципальних утворень Чеченської Республіки Адам Маліков відвідав Євпаторію, де в одному з дитячих таборів відпочивають діти з Чечні. Про це повідомляє прес-служба російської адміністрації міста.
Під час зустрічі з головою Євпаторійської міської ради Олесею Харитоненко Маліков заявив про зацікавленість у розвитку міжрегіонального співробітництва, розширенні партнерських відносин у сфері місцевого самоврядування.
У таборі «Какаду» в селищі Заозерне Маліков оглянув умови відпочинку дітей. «Ми готові сприяти оздоровленню дітей із Чеченської Республіки у Євпаторії», – сказав він.
Олеся Харитоненко вважає, що співпраця з Чечнею буде корисною для Євпаторії.
За підсумками візиту підписали угоду про співпрацю між радами муніципальних утворень Чечні та Євпаторії.
Як повідомлялось, у деяких оздоровницях Євпаторії утворилась складна ситуація, пов'язана з можливим скороченням працівників, неповною їх зайнятістю і простоями.