Кримчанка Ребрик у складі збірної Росії на Чемпіонаті світу залишилась без медалей

Віра Ребрик
Віра Ребрик

Кримська списометальниця Віра Ребрик не змогла завоювати медаль на своєму першому у складі збірної Росії Чемпіонаті світу з легкої атлетики в Пекіні, повідомляє «Крым Медиа».

Уродженка Ялти метнула спис на 59,69 метра і посіла в підсумку 13-те місце, що не дозволило їй вийти у фінальну частину змагання. Однією з причин цього стала травма лівої ноги, яку кримчанка отримала під час розминки.

Як повідомляли Крим.Реалії, федерація легкої атлетики України дала кримським спортсменам дозвіл на перехід у Всеросійську федерацію за скороченою процедурою. Серед легкоатлетів, які отримали можливість представляти Росію на міжнародних змаганнях – європейська чемпіонка з метання спису Віра Ребрик, фіналіст олімпійських ігор Олексій Сокирський і ще п'ять спортсменів. Російська сторона заплатила за них українській федерації компенсацію в розмірі 170 тисяч доларів.