У Севастополі співробітники Нахімовського райвідділу поліції затримали активіста, голову Союзу робітників Севастополя і члена політради російської партії «Рот Фронт» Валерія Большакова.
Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, приводом для затримання названо розпивання пива в громадському місці на проспекті Перемоги: у момент затримання поруч із Валерієм нібито була порожня пляшка з-під пива. Пляшки зараз у великій кількості можна знайти на вулицях міста – склотару в місті не приймають і навіть бомжі перестали збирати порожні пляшки.
Большаков вважає своє затримання спланованим, оскільки, за його словами, він другий рік домагається від поліції повного і «справедливого» поновлення розслідування кримінальної справи за фактом побиття його матері – Людмили Большакової. 3 листопада Большаков написав уже четверту скаргу в журнал заяв у Нахімовському райвідділі поліції з цього приводу.
Він вважає, що поліцейські, яким він знайомий як правозахисник і громадський діяч, таким чином знайшли привід для його затримання і має намір опротестувати законність дій поліцейських.