«Таврія» вирвала перемогу у «Беркута» в чемпіонаті Криму

У заключному матчі осінньої частини Прем'єр-ліги Кримського футбольного союзу сімферопольський клуб «ТСК-Таврія» на своєму полі обіграв вірменський «Беркут» із рахунком 3: 2.

Господарі відкрили рахунок на 38-й хвилині, завдяки точному удару Євгена Одінцова. Але в другій половині «Беркут» зумів не лише зрівняти результат, але й вийти вперед – дубль до свого активу записав Сергій Сірий.

Гості були близькі до першої перемоги в чемпіонаті, проте не змогли утримати позитивний для себе результат. На 89-й хвилині сімферопольці зрівняли рахунок після точного удару зі штрафного Максима Прибуткового. А вже в доданий час Роллан Погорельцев забив третій гол, принісши перемогу «ТСК-Таврія».

Після 14-ти ігор сімферопольський клуб упевнено лідирує в чемпіонаті, маючи у своєму активі 33 очки.

УЄФА 4 грудня 2014 року заборонив кримським клубам брати участь у чемпіонаті Росії з 1 січня 2015 року. Без згоди УЄФА й Федерації футболу України Російський футбольний союз не має права проводити турніри на території Криму.

На виконкомі Російського футбольного союзу в січні було прийнято рішення виключити кримські клуби з чемпіонату Росії. Згодом було прийнято рішення про створення чемпіонату Криму при сприянні УЄФА.

За сприяння УЄФА створений Кримський футбольний союз. Штаб-квартира союзу розташована в Сімферополі. З 17 по 19 серпня комітет із проведення змагань провів процедуру заявки команд. За її підсумками було зареєстровано приблизно 160 футболістів.