Керівник громадської організації «Цивільний корпус Азов – Крим» Станіслав Краснов звинувачує співробітників служби безпеки, які раніше служили в управлінні СБУ в Севастополі, в побитті і тортурах. Про це Краснов сказав на прес-конференції в Києві. Краснов зазначив, що зробив ті, хто брав участь у його побитті, промовляли: «Це тобі за Севастополь, це за Крим».
Він також зазначив, що деяких співробітників СБУ упізнав уже під час перебування в центральному офісі СБУ на вулиці Володимирській, 33 у Києві, під час процедури зняття відбитків пальців.
При цьому Краснов не зміг назвати прізвищ співробітників СБУ, яких він упізнав. «Поки у мене є підозри, розширений список», – сказав Краснов.
Краснов додав, що має намір домагатись покарання винних у побитті.
Він також зазначив, що під час побиття, яке, за його словами, тривало близько 6 годин вночі 28 лютого під Києвом і протягом години в головному управлінні СБУ в Києві, від нього не вимагали інформації про вибухівку, зберігання якої йому інкримінують.
Краснов також спростував раніше поширену «Цивільним корпусом «Азов – Крим» інформацію, що після засідання Шевченківського суду Києва 1 березня його помістили до шпиталю СБУ. За його словами, аж до звільнення вночі 1 березня він перебував у камері ізолятора СБУ.
Краснов наполягає, що СБУ мститься йому за участь у Революції Гідності 2013 -2014 років, а також за викриття незаконної діяльності представників правоохоронних органів України 2013 року на території Криму.
Інформація про затримання Краснова з'явилася 28 лютого. У Службі безпеки України пізніше заявили, що підозрюють Краснова в підготовці замаху на одного з лідерів громадянської акції з блокади Криму за завданням російських спецслужб. У ніч на 2 березня Краснова звільнили з ізолятора СБУ після закінчення передбаченого законодавством терміну утримання під вартою до рішення суду про обрання запобіжного заходу.
У громадській організації «Цивільний корпус Азов – Крим» усі звинувачення щодо Краснова спростовують і вважають їх сфальсифікованими.