Спікер Державної прикордонної служби України Олег Слободян повідомляє, що український боксер із Криму Олександр Усик відвідав загін прикордонників, які несуть службу в зоні конфлікту на Донбасі.
«Олександр Усик відвідав прикордонників у зоні АТО. Для персоналу донецького загону цей візит став приємною несподіванкою. Здавалося, що розмови про бойові будні і фото на пам'ять не закінчаться ніколи... Сьогодні в Олександра масштабні плани. Будуть і нові цікаві зустрічі, і нові розповіді... », – написав у Фейсбуці Слободян, опублікувавши фото з боксером.
Офіційної інформації від самого боксера щодо цієї поїздки поки немає.
Український боксер із Сімферополя провів минулого року три поєдинки в столичному Палаці спорту, вдало захистивши титул Інтерконтинентального чемпіона WBO у першій важкій вазі. Кожен з боїв закінчувався для суперників Усика нокаутами.