Плавець із Криму двічі переміг на чемпіонаті у Франції

Андрій Говоров

Український плавець із Криму Андрій Говоров двічі переміг на відкритому чемпіонаті Франції з плавання. Про це 4 липня повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Першу перемогу Говоров здобув 2 липня 2016 року на дистанції 50 метрів батерфляєм. Його час – 22.69 – став національним рекордом.

«Український плавець показав кращий результат змагань і став першим у світі з такою швидкістю у текстильних шортах», – відзначили в прес-службі.

3 липня Андрій Говоров завоював «золото» на 50-метрівці вільним стилем. За інформацією прес-служби, українець швидко дістався до фінішу з результатом в 21.93 с. та залишив позаду Олімпійського чемпіона француза Флорана Манаду.

Андрій Говоров родом із Севастополя. На міжнародній арені плавця називають «Українською Ракетою». У червні 2016 року він встановив рекорд із плавання батерфляєм на заключному етапі турніру «Маре Нострум» у Барселоні.