Доступність посилання

ТОП новини

У Ріо-де-Жанейро на Олімпійських іграх розіграли перші нагороди

У перший день на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро розіграли 12 комплектів нагород. А найпершим чемпіоном Олімпіади стала Вірджинія Трешері з США, яка перемогла в стрільбі з пневматичної гвинтівки з дистанції 10 метрів, повідомляє Радіо Свобода.

Дві золоті медалі завоювали австралійські плавці. Мак Хортон став олімпійським чемпіоном у плаванні вільним стилем на 400 метрів. А жіноча збірна Австралії перемогла у фіналі естафети 4х100 метрів вільним стилем із новим світовим рекордом – 3.30,65 сотих секунди.

Катінка Хоссу з Угорщини виграла фінальний заплив на 400 метрів у комплексному плаванні, встановивши новий світовий рекорд – 4.26,36 сотих секунди. Ще одна представниця Угорщини Емеше Сас завоювала золото Олімпіади в змаганнях шпажисток.

У стрільбі з пневматичного пістолета перемогу здобув в'єтнамець Хоан Сюань-Вінх. Ця нагорода стала першою для збірної В'єтнаму за всю історію Олімпійських ігор.

Бельгієць Грег ван Авермат був кращим на фініші групової шосейної велогонки. Тайська важкоатлетка Сопіта Танасан виграла золоту медаль у ваговій категорії до 48 кілограмів. Чоловіча збірна Південної Кореї виграла командні змагання зі стрільби з лука.

Перше «золото» Росії в Ріо завоював дзюдоїст Беслан Мудранов, який обіграв у фіналі у ваговій категорії до 60 кілограмів казаха Елдоса Сметова.

Елдос Сметов

Аргентинська дзюдоїстка Паула Парето завоювала золоту медаль у ваговій категорії до 48 кілограмів.

Україна в перший ігровий день медалей не завоювала. Українські гімнастки успішно виступили у кваліфікації, в академічному веслуванні чоловіча і жіноча парні четвірки вийшли у фінал А.

У загальному заліку попереду збірна Австралії, у якій 2 золоті та одна бронзова медаль. Другими з двома золотими медалями йдуть олімпійці Угорщини. На третьому місці збірна США – 1 «золото» і 4 «срібла». Росія ділить 6-10 місця з Аргентиною, Бельгією, В'єтнамом і Таїландом – у цих команд по одній золотій медалі.